Ko te mīhini tuku kakara hau aunoa a Siweiyi he mīhini tuku kakara hau rahi paerewa, e whakahaerehia ana e te pākahiko, e tuku aunoa ana i ngā rehu hau i ngā wā kua whakaritea. He tino whai hua te mahi ina whakairihia ki te pakitara, neke atu i te whitu putu i runga ake i te papa.
| Tau Nama: | ADS05 |
| Rahi o te Hua: | 212x90x90 mm |
| Tae: | Mā |
| Rauemi: | PP |
| Taumaha Hua: | 185g |
| Wā Wā: | 5 / 15 / 30 meneti (ka taea te whakarite) |
| Pūtake Hiko: | 2 x Pūhiko AA (kāore i whakaurua) |
| Inenga: | 0.1ml |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, Papamahi |
| Te kaha o te hauhautanga hototahi: | 300ml |
| Rahi Aerosol Hototahi (T x Diam.): | Tata ki te 14 x 6.5cm |
| Taupānga: | kaukau kāinga, wharepaku tūmatanui, hōtēra, wharekai me ētahi atu |
| Kei roto te Mōkihi:: | 1 x Pūwero Hau Aunoa (kāore i roto te pākahiko me te hauwero) |
| Tiwhikete: | CE, ROHS |
| Te tākai: | 24 ngā wahi/kātene |
| Rahi o te Kātene: | 50X38X22cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 4.39/4.98kgs |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.