Ataata
Ngā Āhuatanga:
He pūoko aunoa e whakahaerehia ana: kua hangaia te ipu hopi patu huakita ringa kore-pā hei whakaputa i te horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, ka taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti, ka tutuki ai te akuaku ringa tino pai.
Kāhua Whakapiripiri ki te Pakitara: he pai te mahi a te taputapu horoi horoi e piripiri ana ki te pakitara hei pupuri i te mata o te kaute kia kore e pōrearea.
Ka Whakahaerehia e te Pūhiko, ā, ka taea te Whakahoki Anō: ka whakakahangia tēnei ipu hopi waipiro e ngā pākahiko, ā, ka taea hoki te whakakahangia e te urutau. (Kāore i te whakauruhia he urutau utu me ngā pākahiko)
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te pangia whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu. Ka ine i te pāmahana o ngā ringa me te rae i te wā kotahi.









| Ngā Tawhā Hangarau | |
| Pūhiko | 4 x pākahiko AA, 2 x pākahiko 18650, USB rānei |
| Ngā Rauemi | ABS+HDPE kounga teitei, kāore i whakahokia mai |
| Tae | mā, ka taea te whakarite i ētahi atu tae |
| Ahu | 121.7×131.5×302 mm |
| Te kaha | 1200 ml |
| Te tika | ±0.2°C |
| Te pāmahana taiao | 10-40°C (15°C-35°C te mea pai rawa atu) |
| Awhe ine | 0-50°C |
| Momo whakaoho | e kanapa ana+e tangi ana“DIDIDI” |
| Ngā momo pūwero | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Te whakanoho | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
Kei roto i te mōkihi:
Kaiwhakaputa x1
Taura USB x1
Ā-ringa x1
whitiki tautoko x1
Ngā tīwiri whakairi pakitara x2
Paepae maturuturu x1
Kōrere x1
Paepae uhi o muri x1
Rahinga kātene: 9 pcs/kātene
Rahi kātene matua: 49x49x36 CM
Taumaha: 11.6 kg/Kātene
Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.