Ataata
Whakatakotoranga
| Tau Nama: | K9 Pro Plus |
| Rahi o te Hua: | 121.7×131.5×302 mm |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1200ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 2-10cm |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Te tākai: | 1pc/pouaka tae; 9 pcs/kātene |
| Kei roto i te Pouaka Tae: | Pūwhakaputa x1Taura USB x1Ā-ringa x1Pūmau tautoko x1 Ngā tīwiri whakairi pakitara x2 Paepae maturuturu x1 Kōrere x1 Paepae uhi o muri x1 Rahinga kātene: 9 pcs/kātene Rahi kātene matua: 49x49x36 CM Taumaha: 11.6 kg/Kātene Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete |
| Rahi Pouaka Tae: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Rahi o te Kātene: | 49x495x36cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 9.45/11.60kgs |
Ngā Āhuatanga:
1. Ka taea te whakanoho ki runga i te papamahi, te pakitara, te tūru rānei
2. Tautokohia ngā reo 18
3. Pūtake hiko: USB, pākahiko AA e 4, pākahiko 18650 rānei e 2
4. Patene whaiaro, CE, ROHS, whakaaetia e te FCC
5. Ngā pūwero maha: rehu, maturuturu, pahuka
7. Kei te wātea te OEM me te ODM


Ratonga Kaihoko:
1. Ka whakautua tō patai e pā ana ki ā mātou hua, ki te utu rānei i roto i ngā haora 24.
2. Me whakamōhio tonu ki ō mātou kiritaki mō te tukanga whakaputa, me te āwhina ki te whakarite i te tirotiro kounga mēnā e tika ana.
3. He pūtāhui kotahi-tau me te ratonga whai muri i te hoko.
4. Ngā kaihoko ngaio me te rōpū miihini hei whakarite i te wheako hoko pai.
Te whakapūmautanga kounga:
1. Ka tirotirohia ia tukanga whakaputa e tā mātou tīma QC
2. Ka whakamanahia te kounga e te miihini ngaio
3. Kua whakaaetia ngā tiwhikete CE, FCC, ROHS, ā, he mana patene whaiaro ā rātou
4. Pūtāhui kotahi-tau
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.