Ataata
Whakatakotoranga
| Tau Nama: | K9 Pro Plus me te Wifi nā Tuya App |
| Rahi o te Hua: | 121.7×131.5×302 mm |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1200ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 2-10 henemita |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Te tākai: | 1pc/pouaka tae; 9pcs/kātene |
| Kei roto i te Pouaka Tae: | 1x te tohatoha, 1x te paepae maturuturu, 1x te pukapuka ā-ringa, 1x te taura USB, 2x ngā tīwiri pakitara. |
| Rahi Pouaka Tae: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Rahi o te Kātene: | 49x495x36cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 9.45/11.60kgs |
| Ngā Painga: | |
| * Whakawhiti Reo | * Inenga Whakarite |
| * Taumata Oro Ka taea te Whakarite | * Tuhia ngā raraunga ine pāmahana |
| * Tautuhinga Pūmanawa | * Ka taea e te taupānga kotahi te whakahaere i ngā mahi maha |

He pūoko aunoa e whakahaerehia ana: kua hangaia tēnei taputapu horoi ringa kore-pā hei whakaputa i te horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, e āhei ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti, kia tutuki ai te akuaku ringa tino pai.
Kāhua Whakapiripiri ki te Pakitara: he pai te mahi a te ipu hopi whakapiripiri ki te pakitara hei pupuri i te mata o te kaunta kia kore e pōrearea.
Ka Whakahaerehia e te Pūhiko, ā, ka taea te Whakahoki Anō: ka whakahaerehia tēnei ipu hopi waipiro me ngā pākahiko, ka taea hoki te whakakaha e te urutau. (Kāore i te whakauruhia he urutau utu me ngā pākahiko)
Kei te wātea te Wifi: e tautokona ana e te Taupānga Tuya ka taea e koe te tango mai i ō waea pūkoro. Mā tēnei, ka taea e koe te whakahaere i ngā mahi katoa, he māmā noa iho, he watea hoki.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.