Ataata
Whakatakotoranga
| Tau Nama: | DAZ-BOX |
| Rahi o te Hua: | 410x200x120mm |
| Tae: | Hiriwa |
| Te kaha: | 2500ml |
| Rauemi: | He mea whakarewa kua pania ki te paura |
| Wā Tuku: | 0.2-0.5s |
| Te Tawhiti Tukunga | 1.5-3 inihi |
| Tāutanga: | Papa Tēpu/Whakamau Pakitara/Tūnga Papa |
| Momo Papu: | He kōwhiringa te maturuturu/rehu/pahuka |
| Pūnaha Hiko 1: | Hiko DC |
| Pūnaha Hiko 2: | Pūhiko Rahi 4*C |
| Te roa o te ora o te pākahiko: | >30,000 Huringa |
| Tiwhikete | CE, RoHS, FCC |
| Te tākai: | 1pc/pouaka parauri; 2pcs/kātene |
| Rahi o te Kātene: | 45.5X25X18.5cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 2.80/3.15kgs |
| Rārangi Tākai | |
| kaituku | 1 |
| Taura USB | 1 |
| Ā-ringa | 1 |
| whitiki tautoko | 1 |
| Ngā tīwiri whakairi pakitara | 2 |

Ngā Pātai Auau
Q: Ka taea e mātou te tono tauira anake hei whakamātautau i mua i te whakatakoto i tētahi ota?
A: Ae, he pai te tono tauira mo matou.
Q: He aha te tikanga utu e whakaaetia ana e koe?
A: Ngā tikanga paerewa: T/T i mua. Te nui: L/C i te kitenga.
He iti te utu, pērā i ngā utu tauira: Paypal me Western Union.
Q: Me pēhea te tuku i ngā taonga? Ā, kia pēhea te roa o te tuku?
A: Mō te tauira me te ota iti, mā te tere, e 3-5 ngā rā te roa. Mō te ota nui, ki te hiahia wawe koe, ka taea e mātou te tuku taonga mā te rangi. Ki te hiahia koe ki te penapena utanga, ka taea e mātou te tuku atu mā te moana, e 30-50 ngā rā te roa, i runga i tō haerenga.
Q: Ka taea e au te hanga i tā mātou waitohu ki runga i te hua me te mōkihi? Me pēhea taku mahi?
A: Tēnā koa homai ngā kōnae LOGO taumira teitei me ngā whakaritenga, mā mātou e tuhi hei whakaū māu. Kia whiwhi koe i tāu whakaū, ka hangaia e mātou kia 2-3 ngā tauira hei whakaū anō māu.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.