| Rahi | 126.2*182.2*271.5mm |
| Rauemi | Kirihou PP |
| Tae | Mā |
| Te kaha | 1000ml |
| Pūtake Hiko | Pūhiko AA/ 18650 me te USB Hiko |
| Whakauruhia | te kaituku x1 |
| Taura USB x1 | |
| Ā-ringa x1 | |
| whitiki tautoko x1 | |
| Ngā tīwiri whakairi pakitara x2 | |
| Paepae maturuturu x1 | |
| Kōrere x1 | |
| Paepae uhi o muri x1 | |
| Te rahinga o te kātene | 12 ngā wahi/kātene |
| Rahi kātene matua | 57×44.5×33.5 CM |
| Taumaha | 12.2 kg/Kātene |
| Ngā Kōrero | kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete |


Ngā Āhuatanga:
E whakahaerehia ana e te pūoko aunoa: kua hangaia te ipu hopi patu huakita ringa kore-pā mō te horoi ringa, te tiēre, te waipiro rānei, ā, ka whakaratohia he horopeta rehu aunoa, e āhei ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti.
Ngā whakatakotoranga maha: ka taea te whakanoho ki runga papamahi, ka taea hoki te whakairi ki te pakitara, ki te tūru rānei, he mea watea ki te whakamahi i ngā wāhi rerekē.
Pūhiko e Whakahaeretia ana, ā, ka taea te Whakahoki Anō: e 4 ngā pākahiko AA, e 2 rānei ngā pākahiko 18650 e whakakahangia ana mō tēnei mīhini hopi waipiro, ā, ka taea hoki te whakakahangia mā te taura momo-c. (Kāore i te whakauruhia he urutau utu me ngā pākahiko)
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te tohatoha, ka taea e koe te karo i te pangia whakawhiti. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.