Ataata
Whakatakotoranga
| Tau Nama: | F1303 Kowiri tira |
| Rahi o te Hua: | 120x120x260 mm |
| Tae: | Mā |
| Te kaha: | 1000ml |
| Rauemi: | Kowiri tira |
| Pounamu: | Ka taea te whakakī anō |
| Taumaha Hua: | 1.25kgs |
| Whakakahangia e: | Pūhiko Rahi 4*C, Pūurutau 110V/220V rānei |
| Tāutanga: | Tūnga Pakitara/Papa |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Inenga Papu: | 1-Papu Wai: 1ml Ia Wā |
| Papu Huka-2: 0.8ml Ia Wā | |
| Papu Rehu-3: 0.8ml ia wā | |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| Te tākai: | 1pc/pouaka parauri; 15pcs/kātene |
| Rahi o te Kātene: | 65.5X41X29cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 19.50/20.50kgs |
Rārangi Tākai:
Kaiwhakaputa x1
Taura USB x1
Ā-ringa x1
whitiki tautoko x1
Ngā tīwiri whakairi pakitara x2
Taupānga:
He whānuitia te whakamahinga o te mīhini horoi hopi aunoa a Siweiyi mō te patu huakita ringa i te kāinga, i te tari, i te hōtēra, i te toa hokohoko, i te kura, i te hōhipera, me ētahi atu, e wātea ana mō te whakamahinga takitahi me te whakamahinga a te marea.
Ngā Pātai Auau
Q: He kounga te kounga kua whakamanahia?
A: Neke atu i te 10 tau o ā mātou wheako whakaputa me te hoko, ā, he 12 marama te whakamana o ngā hua katoa.
Q: Ka taea e mātou te tono tauira anake hei whakamātautau i mua i te whakatakoto i tētahi ota?
A: Ae, he pai te tono tauira mo matou.
Q: He aha te tikanga utu e whakaaetia ana e koe?
A: Ngā tikanga paerewa: T/T i mua. Te nui: L/C i te kitenga.
He iti te utu, pērā i ngā utu tauira: Paypal me Western Union.
Q: Me pēhea te tuku i ngā taonga? Ā, kia pēhea te roa o te tuku?
A: Mō te tauira me te ota iti, mā te tere, e 3-5 ngā rā te roa. Mō te ota nui, ki te hiahia wawe koe, ka taea e mātou te tuku taonga mā te rangi. Ki te hiahia koe ki te penapena utanga, ka taea e mātou te tuku atu mā te moana, e 30-50 ngā rā te roa, i runga i tō haerenga.
Q: E whakaae ana koe ki a OEM me ODM?
Āe, ka taea e mātou te whakarite i ngā hua, ngā tapanga, te mōkihi.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.