Ngā Āhuatanga
E whakahaerehia ana e te pūoko aunoa: kua hangaia te mīhini tuku hopi aunoa kore-pā hei whakaputa i te horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, ka taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti, ka tutuki ai te akuaku ringa tino pai.
E whakahaerehia ana e te pākahiko: ka whakahaerehia tēnei ipu hopi waipiro e ngā pākahiko, ka taea hoki te whakakaha e te urutau. (Kāore i te whakauruhia he urutau utu me ngā pākahiko)
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.
Whakatakotoranga
| Ngā Tawhā Hangarau | |
| Tauira Nama | F1407 |
| Pūhiko | 4 x pākahiko rahi C, taura USB rānei |
| Ngā Rauemi | ABS+HDPE kounga teitei, kāore i whakahokia mai |
| Tae | mā, ka taea te whakarite i ētahi atu tae |
| Ahu | 121.7x131.5x302 mm |
| Te kaha | 2500 ml |
| Taumaha Hua | 0.95kg |
| Te tākai | 1pc/pouaka o roto; 10pcs/kātene |
| Rahi o te Kātene | 81X33X36.5cm |
| Ngā momo pūwero | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Te whakanoho | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
Kei roto:
Kaiwhakaputa x1
Taura USB x1
Ā-ringa x1
whitiki tautoko x1
Ngā tīwiri whakairi pakitara x2
Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau utu i roto i te kete
Taupānga:
He whānuitia te whakamahinga o te mīhini horoi hopi aunoa a Siweiyi mō te patu huakita ringa i te kāinga, i te tari, i te hōtēra, i te toa hokohoko, i te kura, i te hōhipera, me ētahi atu, e wātea ana mō te whakamahinga takitahi me te whakamahinga a te marea.
Ratonga Kaihoko
1. Ka whakautua tō patai e pā ana ki ā mātou hua, ki te utu rānei i roto i ngā haora 24.
2. Me whakamōhio tonu ki ō mātou kiritaki mō te tukanga whakaputa, me te āwhina ki te whakarite i te tirotiro kounga mēnā e tika ana.
3. He pūtāhui kotahi-tau me te ratonga whai muri i te hoko.
4. Ngā kaihoko ngaio me te rōpū miihini hei whakarite i te wheako hoko pai.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.