Te kaha nui: he nui te kaha o tēnei mīhini horoi ringa aunoa, 1000 ml, he pai mō te whakamahi i ngā wai patu huakita me ngā horoi ringa, mō te whakamahinga o ia rā me te whakamahinga ngaio, he tino pai mō te kāinga, ngā hōtēra, ngā hōhipera, me ētahi atu wāhi tūmatanui.
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.

| Tau Nama: | F1307 me te tūnga papa |
| Rahi o te Pūwero Hōpi: | 120x120x260 mm |
| Tae o te Pūwero Hōpi: | Mā |
| Te kaha o te tuku hopi: | 1000ml |
| Rauemi Hopi: | 100% Kirihou Hangarau ABS Wahine |
| Pounamu Hopi: | Ka taea te whakakī anō |
| Taumaha o te Pūwero Hōpi: | 0.90kgs |
| Whakakahangia e: | Pūhiko Rahi 4*C, Pūurutau 110V/220V rānei |
| Tūnga Papa: | Rauemi Paepae: He mea whakarewa me te paninga paura Rauemi Ngongo: Konumohe me te paninga paura Rauemi Tūnga: Rino me te paninga paura |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Te Inenga Whakamahia: | 1-Papu Wai: 1ml Ia Wā |
| Papu Huka-2: 0.8ml Ia Wā | |
| Papu Rehu-3: 0.8ml ia wā | |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| Te tākai: | 1 huinga/kātene |
| Rahi o te Kātene: | 36X34X20cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 5.6/6.2kgs |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.