Te kaha nui: he nui te kaha o tēnei mīhini horoi ringa aunoa, 1200 ml, he pai mō te whakamahi i ngā wai patu huakita me ngā horoi ringa, mō te whakamahinga o ia rā me te whakamahinga ngaio, he tino pai mō te kāinga, ngā hōtēra, ngā hōhipera, me ētahi atu wāhi tūmatanui.
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.
He pūoko aunoa e whakahaerehia ana: kua hangaia te mīhini patu huakita ringa kore-pā hei whakaputa i te horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, ka taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti, ka tutuki ai te akuaku ringa tino pai.


| Tau Nama: | K9 Pro Takirua |
| Rahi o te Hua: | 121.7×131.5×302 mm |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1200ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 2-10cm |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Mōkihi Takirua K9 Pro: | 1pc/pouaka tae; 9pcs/kātene |
| Kei roto i te pouaka tae kotahi: 1x te tohatoha, 1x te paepae maturuturu, 1x te pukapuka ā-ringa, 1x te taura USB, 2x ngā tīwiri pakitara. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Mōkihi Tūnga Papa: | 1pc/pouaka parauri; 6pcs/kātene |
| 62X22X36cm | |
| 21/22kgs | |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.