E whakahaerehia ana e te pūoko aunoa: kua hangaia te mīhini patu huakita ringa kore-pā hei whakaputa i te wai horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, ka taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, ā, ka tutuki ai te akuaku ringa tino pai.
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.


| Tau Nama: | F18 |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 350ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 2-10 henemita |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Te pāmahana mahi: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite (37.3-39 ℃) |
| Whakakahangia e: | Pūhiko AA, pūhiko 18650, Momo C hiko |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Mōkihi F18: | 1pc/pouaka tae; 12pcs/kātene |
| Kei roto i te pouaka tae kotahi: 1x te tohatoha, 1x te paepae maturuturu, 1x te pukapuka ā-ringa, 1x te taura USB, 2x ngā tīwiri pakitara. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Mōkihi Tūru: | 1pc/pouaka parauri; 20pcs/kātene |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.