E whakahaerehia ana e te pūoko aunoa: kua hangaia te mīhini patu huakita ringa kore-pā heingā pūangihoroi ringa, waipiro rānei, ā, ka whakaratohia he horopeta rehu aunoa, e taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakatutuki ieste akuaku ringa tino pai.
He watea, he akuaku hoki:jMe whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te mīhini hopi, ka taea e koe te karo i te pangia whakawhiti me te kore e pā ki te mīhini hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.






| Tau Nama: | F12 |
| Rahi o te Hua: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1000ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 2-10cm |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Te pāmahana mahi: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite (37.3-39 ℃) |
| Whakakahangia e: | Pūhiko AA, pūhiko 18650, Momo C hiko |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Mōkihi F12: | 1pc/pouaka tae; 12pcs/kātene |
| Kei roto i te pouaka tae kotahi: 1x te tohatoha, 1x te paepae maturuturu, 1x te pukapuka ā-ringa, 1x te taura USB, 2x ngā tīwiri pakitara. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Mōkihi Tūru: | 1pc/pouaka parauri; 20pcs/kātene |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.