Ataata
Ngā Āhuatanga:
Ine pāmahana tawhiti: me te pūoko kounga teitei i roto, ka taea e te taputapu hopi hopi K9 Pro F te aroturuki i te pāmahana tae atu ki te 3m, he tino pai mō te whakamahi i ngā wāhi tūmatanui, pēnei i te kura, te hōtēra, te hōhipera, te toa hokohoko, me ētahi atu.
Kāhua Whakapiripiri ki te Pakitara: he pai te mahi a te taputapu horoi horoi aunoa e piripiri ana ki te pakitara hei pupuri i te mata o te kaute kia kore e paru, kia ma hoki.
Ka Whakahaerehia e te Pūhiko, ā, ka taea te Whakahoki Anō: ka whakakahangia tēnei ipu hopi waipiro e ngā pākahiko AA, 18650 rānei, ā, ka taea hoki te whakakahangia e te urutau. (Kāore i te whakauruhia he urutau utu me ngā pākahiko).
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te mīhini horoi hopi aunoa, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te mīhini horoi hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu. Ka ine i te pāmahana o ngā ringaringa me te rae i te wā kotahi.


| Tau Nama: | K9 Pro F |
| Rahi o te Hua: | 121.7×131.5×302 mm |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1200ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 3m |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Te tākai: | 1pc/pouaka tae; 9pcs/kātene |
| Kei roto i te Pouaka Tae: | Pūwero inu x1Taura USB x1Ā-ringa x1Pūmau tautoko x1Whiri whakairi pakitara x2Pae maturuturu x1Hūrere x1Pae taupoki o muri x1Rahi kātene: 9 ngā wahi/kāteneRahi kātene matua: 49x495x35 CMTaumaha: 11.6 kg/Kātene Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete |
| Rahi Pouaka Tae: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Rahi o te Kātene: | 49x495x35cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 9.45/11.60kgs |
| Tau Nama: | K9 Pro F |
| Rahi o te Hua: | 121.7×131.5×302 mm |
| Ngaohiko: | 5V 2A |
| Te kaha: | 1200ml |
| Te Ine i te Tawhiti: | 3m |
| Te nui o te oro: | 1-4 taumata Whakarite |
| Inenga: | 0.1-2ml ka taea te whakarite |
| Tāutanga: | E mau ana ki te pakitara, ki te papamahi, ki te tūnga o te tripod |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Awhe Ine: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Pāmahana Whakaoho: | Ka taea te whakarite |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| E pāhotia ana i roto i ngā reo 18: | |
| Hainamana, Ingarihi, Pāniora, Hapanihi, Pōtikī, Kōrea, Tiamana, Wīwī, Rūhia, Itari, Ārapi, Tukish, Thailand, Kamupōtia, Initonīhia, Bengali, Hindi, Wietinami | |
| Te tākai: | 1pc/pouaka tae; 9pcs/kātene |
| Kei roto i te Pouaka Tae: | Pūwero inu x1Taura USB x1Ā-ringa x1Pūmau tautoko x1Whiri whakairi pakitara x2Pae maturuturu x1Hūrere x1Pae taupoki o muri x1Rahi kātene: 9 ngā wahi/kāteneRahi kātene matua: 49x495x35 CMTaumaha: 11.6 kg/Kātene Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete |
| Rahi Pouaka Tae: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Rahi o te Kātene: | 49x495x35cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 9.45/11.60kgs |
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.