Ngā Āhuatanga
He pūoko aunoa e whakahaerehia ana: kua hangaia te mīhini patu huakita ringa kore-pā hei whakaputa i te horoi ringa, i te waipiro rānei, ā, ka tukuna he rehu aunoa, ka taea ai te patu huakita ringa tere me te ngāwari, me te whakakore i te poke whakawhiti, ka tutuki ai te akuaku ringa tino pai.
He watea, he akuaku hoki: me whakatakoto noa tō ringa ki raro i te pūoko hei tīmata i te ipu hopi, ka taea e koe te karo i te mate whakawhiti me te kore e pā ki te ipu hopi. He pai mō ngā wāhi tūmatanui pēnei i ngā tari, ngā hōtēra, ngā hōhipera, ngā whare hauora, ngā kura, me ētahi atu.
Whakatakotoranga
| Tau Nama: | F1307 |
| Rahi o te Hua: | 120x120x260 mm |
| Tae: | Mā |
| Te kaha: | 1000ml |
| Rauemi: | 100% Kirihou Hangarau ABS Wahine |
| Pounamu: | Ka taea te whakakī anō |
| Taumaha Hua: | 0.90kgs |
| Whakakahangia e: | 4 ngā pākahiko rahi C, te urutau 110V/220V rānei * Kāore ngā pākahiko i roto |
| Tāutanga: | Tūnga Pakitara/Papa |
| Momo Papu: | Kōwhiringa (Papu Rehu/Maturuturu/Papu Pahu) |
| Te Inenga Whakamahia: | 1-Papu Wai: 1ml Ia Wā |
| Papu Huka-2: 0.8ml Ia Wā | |
| Papu Rehu-3: 0.8ml ia wā | |
| Tiwhikete: | CE, ROHS, FCC |
| Te tākai: | 1pc/pouaka parauri; 15pcs/kātene |
| Rahi o te Kātene: | 65.5X41X29cm |
| Te Tai Hauāuru/Te Tai Hauāuru: | 13.80/14.50kgs |
Rārangi Tākai:
Kaiwhakaputa x1
Taura USB x1
Ā-ringa x1
Ngā tīwiri whakairi pakitara x2
whitiki tautoko x 1
Tuhipoka: kāore ngā pākahiko me te urutau USB i roto i te kete
Te whakapūmautanga kounga:
1. Ka tirotirohia ia tukanga whakaputa e tā mātou tīma QC
2. Ka whakamanahia te kounga e te miihini ngaio
3. Kua whakaaetia ngā tiwhikete CE, FCC, ROHS, ā, he mana patene whaiaro ā rātou
Ratonga Kaihoko
1. Ka whakautua tō patai e pā ana ki ā mātou hua, ki te utu rānei i roto i ngā haora 24.
2. Me whakamōhio tonu ki ō mātou kiritaki mō te tukanga whakaputa, me te āwhina ki te whakarite i te tirotiro kounga mēnā e tika ana.
3. Pūtāhui kotahi tau me te ratonga whai muri i te hoko.
4. He rōpū hokohoko ngaio me te miihini hei whakarite i te wheako hoko pai.
Mai i tōna whakatūnga, kua whakawhanakehia e tā mātou wheketere ngā hua o te ao tuatahi me te piri ki te mātāpono
Ko te kounga te mea tuatahi. Kua whiwhi ā mātou hua i te ingoa pai i roto i te umanga, ā, he mea nui, he pono hoki i waenga i ngā kiritaki hou me ngā kiritaki tawhito.